Düğün Davetiyesinde Tasarımın Önemi
Tasarımı güçlü olan bir davetiyenin görselliği her zaman ön planda yer alır. Bunun için model seçiminde görselliğe önem vermeniz şık bir seçim yapmanıza yardımcı olur. Davetiyeler farklı renk ve boyutları ile size sunulur. Bu seçenekler arasından tercih yaparak kullanım sağlayabilirsiniz. Eğer farklı bir davetiye modeli arıyorsanız İstanbul temalı olan... Devamını oku..
2018 Sezonu Davetiye Beklentileri
2018 davetiye modelleri için beklentiler yüksek. Geçtiğimiz dönemlerde davetiye sektörü kendini çok fazla çeşitlendirdi. Bunu biraz açacak olursak, davetiye katalogları ilk yapılmaya başlandıkların da siyah beyaz gelin damat resimlerinin figürize edildiği, küçük ebatlarda tek kırımlı veya tek parça olarak imal edilir, beyaz bir zarfın içerisine konulur ve kataloglaştırılarak müşterilerin... Devamını oku..
Düğün Davetiyelerinde Kaliteli Kağıt ve Tasarım
Düğün davetiyelerinde görsel ve etkileyici bir metin kullanımı, davetiyeyi daha çekici bir hale getirebilir. Düğün davetiyesi en az düğün kadar büyük önem taşır. Davetiye düğünden sonra saklayabileceğiniz bir hatıra olarak kalabilir. Düğün davetiyesi üzerinde kendinizin ve eşinizin illüstrasyon görüntüsünü kullanarak hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Davetiye Hazırlanması Süreci ve... Devamını oku..
Şık Kına Davetiyeleri
Firma olarak en kaliteli kağıt kullanımını sizlere sunarak davet edeceğiniz kişileri en güzel şekilde davet etmenizi sağlıyoruz. Sayı ne olursa olsun hiç fark etmeden çalışma hızımız çok yüksek olduğundan dolayı bir gün içerisinde tüm davetiyeleri hazırlayıp siz müşterilerimize sunuyoruz. Yurt içi ve yurt dışı çalıştığımızı belirtmek ister, aynı zamanda... Devamını oku..
Sünnet Davetiyesi Oluştururken Kaliteyi Önemseyin
Sünnet Davetiyesi ve Tema Seçimi Günümüzde davetiye çeşitleri oldukça farklı modeller ve tasarımlarda oluşturulmaktadır. Sünnet davetiyeleri aynı şekilde birçok çeşitte tasarımla meydana getirilmektedir. Sünnet organizasyonunun temasına bağlı olarak bir davetiye kullanmak mantıklı olacaktır. Eğlenceli ve içerisinde çocuklar için de faaliyetler olan bir davet yapacaksanız, hareketli ve renkli davetiye modelleri... Devamını oku..
Özel Tasarım Davetiyelerin Diğer Davetiyelerden Farkı
Davetiye; sünnet, nikah, kına ve nişan gibi özel günlerde davetli olan kişiler çağırmak için kullanılan şık ve köklü bir gelenektir. Davetiyeler uzun yıllardır varlığını korumakta ve teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin davetiye gönderme alışkanlığı önemini hiç yitirmemektedir. Bu denli önemli olan davetiyeler günümüzde çok daha farklı bir hal almıştır.... Devamını oku..