Düğün Davetiyelerinde Kaliteli Kağıt ve Tasarım

Liva Ecolive 7049 Slide

Düğün Davetiyelerinde Kaliteli Kağıt ve Tasarım

Düğün davetiyelerinde görsel ve etkileyici bir metin kullanımı, davetiyeyi daha çekici bir hale getirebilir. Düğün davetiyesi en az düğün kadar büyük önem taşır. Davetiye düğünden sonra saklayabileceğiniz bir hatıra olarak kalabilir. Düğün davetiyesi üzerinde kendinizin ve eşinizin illüstrasyon görüntüsünü kullanarak hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Davetiye Hazırlanması Süreci ve En İyi Düğün Davetiyesi Tasarımları

 

Bir davetiyenin karakterini ve şıklığını belli eden tasarımıdır. Tasarımı güzel bir davetiye çok daha ilgi çekici ve güzeldir. Davetiyeler üzerinde, binlerce farklı karakterdeki yazı fontlarından biri seçilerek kullanılır ve genel olarak el yazısı tarzında olan fontlar seçilmektedir. Tabii ki bu sizin kendi zevkinize bağlı olan bir durumdur. Davetiyede kullanılacak, kendinize veya başka ünlü birisine ait olan özlü bir söz ön plana çıkarılarak kullanılır bilir. Bu özlü sözü destekleyecek görseller ile davetiye tasarımına şık bir görünüm kazandırılabilir. Tasarım önem taşıdığı gibi, kağıt kalitesi de büyük önem taşır.

Düğün Davetiyesinin Önemi

Liva Ecolive Davetiye 7058
Liva Ecolive Davetiye 7058

Düğün davetiyeler yaklaşık olarak bir iş günü içerisinde tamamlanır. Kağıtlar üstün kalitede ve şıklıktadır. Türkiye içerisine kargo ücretsiz olduğu gibi yurtdışı teslimatı da gerçekleştirilmektedir. Tek önemli olan husus müşteri memnuniyetidir ve tasarımın özgünlüğü ile kağıtın kalitesi ile müşteri memnuniyeti garanti altına alınır. Düğün davetiyeleri ile sevdiklerinize özel bir hediye vermiş olursunuz ve hem düğüne davet ederken hem de onlara ömür boyu saklayabilecekleri bir anı, bir hediye de vermiş olursunuz.

Yönetici Hakkında

İstanbul Davetiye