Özel Tasarım Davetiyelerin Diğer Davetiyelerden Farkı

Liva Ecolive 7036 Slide

Özel Tasarım Davetiyelerin Diğer Davetiyelerden Farkı

Davetiye; sünnet, nikah, kına ve nişan gibi özel günlerde davetli olan kişiler çağırmak için kullanılan şık ve köklü bir gelenektir. Davetiyeler uzun yıllardır varlığını korumakta ve teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin davetiye gönderme alışkanlığı önemini hiç yitirmemektedir. Bu denli önemli olan davetiyeler günümüzde çok daha farklı bir hal almıştır. Birçok farklı tasarımın yer adlığı davetiyeler isteğe bağlı olarak bile yapılabilir hale gelmiştir.

Özel tasarım davetiyeler, davetiyenin tasarımının müşteriye göre biçimlendirildiği davetiyelerdir. Bu davetiyeler normal davetiyelerden farklı olarak daha özeldir ve davetiye seçimini yapan kişilerin isteklerine göre oluşturulmaktadır. Özel davetiyelerin normal davetiyelerden farkı klasik olmaması ve o davetiyenin başka hiç kimsede olmayışıdır. Kişiye özel olan bu davetiyeler kişinin hayalindeki davetiye modeline ulaşmasını sağlayacaktır.

Teslim süresi

Özel tasarım davetiyelerin diğer davetiyelerden en büyük farkı teslimat süresidir. Klasik olan hazır davetiyelerin teslim süresi çok daha kısadır. Bu tarz hazır davetiyelerden biri seçildiğinde 1 güne teslime hazır hale gelmesi mümkündür. Fakat bu durum özel tasarım davetiyeler için geçerli değildir. Özel tasarım davetiyeler daha geç yani 5 gün gibi bir sürede teslime hazır olacaktır. Bunun sebebi tasarımın müşterinin isteğine göre yeniden şekillendirilmesidir.

Özel tasarım davetiyelerin avantajları

Liva Ecolive Davetiye 7051
Liva Ecolive Davetiye7051

Özel tasarım davetiye almanın en büyük avantajı aynı davetiyenin başka kimsede olmayacağı gerçeğidir. Birçok kişi en özel gününde en özel davetiye tasarımına sahip olmak istemektedir. Bu noktada devreye giren özel tasarım davetiyeler müşterinin nasıl bir davetiye tasarımı istediğine bağlı olarak şekillenecektir. Bu sayede kişi nasıl bir davetiye hayali kurmuşsa o davetiyeye kavuşacaktır.

Yönetici Hakkında

İstanbul Davetiye