Şık Kına Davetiyeleri

Şık Kına Davetiyeleri

Firma olarak en kaliteli kağıt kullanımını sizlere sunarak davet edeceğiniz kişileri en güzel şekilde davet etmenizi sağlıyoruz. Sayı ne olursa olsun hiç fark etmeden çalışma hızımız çok yüksek olduğundan dolayı bir gün içerisinde tüm davetiyeleri hazırlayıp siz müşterilerimize sunuyoruz. Yurt içi ve yurt dışı çalıştığımızı belirtmek ister, aynı zamanda tüm organizasyonlara da davetiye hazırlamaktayız. Sizlerin en mutlu günü için en iyi davetiyeleri hazırlayacağımız konusunda emin olabilirsiniz. Davetiniz kına içinse en şık tasarımları olan davetiyeleri sizin istediğiniz şekilde tasarlayıp, hizmetinize sunuyoruz.

Güzel Tasarımlı Davetiyeler

Davetiye konusunda profesyonel bir kağıt firması ile anlaştığımızdan dolayı davetiyeleri yıllar boyunca da saklasanız hiçbir şekilde zarar görmeyeceğini söylemek isteriz. Sizlerin memnun olması bizim için ilk sırada olduğundan dolayı vereceğimiz hizmeti de en kaliteli hale getirerek devam etmekteyiz. Eğer kına davetiyeleri sırasında farklı tasarımlar istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu söylemek isteriz. Türkiye içerisinde bulunuyorsanız ücretsiz bir şekilde evinize kadar kargoyu yollayabiliyoruz.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Hizmet

Eğer yaptığımız davetiyeleri beğendiyseniz ve yurt dışında oturuyorsanız hiç sıkıntı yapmayın. Bu konuda da siz müşterilerimize yardımı olarak yurt dışına da hizmet veriyor ve kargo ile davetiyeleri yolluyoruz. En şık tasarıma sahip olan davetiyelerimizi düğün ve kına organizasyonlarında kullanabilir, farklı davetlere de isterseniz tasarımlarını gerçekleştirerek en güzel şekilde sizlere sunmaktayız. En ilgi çekici metinleri de davetiyeye yazarak müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

Yönetici Hakkında

İstanbul Davetiye